КОНКУРС ПРОЕКТНИХ КОНЦЕПЦІЙ ПРОЕКТУ ЄС - ОГС: «ЗМІЦНЕННЯ СИСТЕМИ ЕКОЛОГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ НА ОСНОВІ РОЗВИТКУ ПОТЕНЦІАЛУ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА»

Проект ЄС-ОГС спрямований у першу чергу на зміцнення внутрішнього і зовнішнього потенціалу та розвиток професійних навичок організацій громадянського суспільства у сфері екологічного врядування.

 

Просимо подавати проектні концепції англійською мовою удовільній формі або за зразком (включаючи бюджет проекту)Проектні концепції повинні бути спрямовані Національному координатору ПМГ ГЕФ в Україні по електронній пошті SvitlanaN@unops.org з копією на gefsgpukr@gmail.com та на поштову адресу офісу ГЕФ ПМГ: 01021, м. Київ, Кловський узвіз 1, ГЕФ ПМГ

Початок прийому концепцій -  з 4 квітня 2016 року.
Кінцевий термін прийому концепцій:  11 квітня 2016 року до 16.00 годин.
 
Планується, що після затвердження проектної концепції організація громадянського суспільства працюватиме над розробкою проектної пропозиції та візьме участь у конкурсі проектів(терміни проведення з 12 по 19 квітня 2016 року).
 
Інформацію щодо розробки та вимог до майбутніх проектних пропозицій можназнайти в Керівних вимогах Проекту ЄС-ОГС (на англійській мові). Виділення грантів в рамках Проекту ЄС-ОГС здійснюватиметься відповідно до Керівних вимог ГЕФ ПМГ для України,а максимальна сума кожного гранту  не повинна перевищувати 50 000 доларів США. Планується, що ОГС залучать співфінансування з інших джерел не менше 50% від розміру гранту. Програма профінансує 1-2 проекти для України в 2016 році.