Запрошення до участі у конкурсі проектних пропозицій Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ

 ПРООН/ГЕФ ПМГ в Україні підтримає  наступні проекти:

1-2 проекти громад, що запроваджують інноваційні підходи та пропагують використання відновлювальних джерел енергії, (біогаз, сонячна енергія, мікро-гідро, вітряна енергія, інші види проектів, включаючи біомасу);

1-2 проекти громад, направлених на відновлення деградованих земель, в тому числі тих, що забруднені внаслідок аварії на ЧАЕС;

1-2 проекти щодо збереження степового ландшафту;

1 проект, що сприяє розбудові спроможності дитячих та молодіжних екологічних організацій.

У конкурсі можуть взяти участь зареєстровані у відповідності до чинного законодавства України неприбуткові, нерелігійні, неполітичні організації громад/громадські організації, що займаються питаннями охорони довкілля, а також інші організації громадянського суспільства, що працюють на території Київського та  Житомирського Полісся, а також на Степовому ландшафті ПМГ. Програма малих грантів ПРООН/ГЕФ працюватиме з громадами зазначених ландшафтів з метою подолання найбільш критичних екологічних проблем та демонструватиме, що підтримка громад у їхніх прагненнях досягти сталого розвитку є не тільки можливою, але і надзвичайно важливою для досягнення змін та принесе користь збереженню довкілля на глобальному рівні.

Проектні пропозиції повинні враховувати положення «Керівних вимог ГЕФ ПМГ для України», які можна завантажити з сайту або отримати електронною поштою, звернувшись до офісу ПМГ в Україні за електронною адресою svitlanan@unops.org з копією на електронну адресу gefsgpukr@gmail.com та вказати у рядку теми - «Керівні вимоги ГЕФ ПМГ_конкурс 2016». Також використовуйте ці електронні адреси для отримання більш детальної інформації щодо підготовки проектних пропозицій та отримання аплікаційних форм.

Поштова адреса для відправки проектних пропозицій:  01021, м. Київ, Кловський узвіз, 1,    ПРООН в Україні, до уваги Національного координатора ГЕФ ПМГ в Україні.  Дата, вказана на поштовій марці конверту з проектною пропозицією вважатиметься датою отримання документів від громад, об’єднань громад чи громадських організацій.

ГЕФ ПМГ залишає за собою право не переглядати результати конкурсу та не надавати пояснення вибору тих чи інших проектних пропозицій.

Кінцевий термін подання проектних пропозицій - п'ятниця, 19/08/2016, 18:00

КЕРІВНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ГЕФ ПМГ

ФОРМА ПРОЕКТНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

ЗАГАЛЬНИЙ БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ