Запрошення до участі у конкурсі проектних пропозицій ГЕФ ПМГ

ГЕФ ПМГ працюватиме з громадами Київського та Житомирського Полісся, а також на Степовому ландшафті з метою подолання найбільш критичних екологічних проблем та демонструватиме, що підтримка громад у їхніх прагненнях досягти сталого розвитку є не тільки можливою, але і надзвичайно важливою для досягнення змін та принесе користь збереженню довкілля на глобальному рівні.

Проектні пропозиції повинні враховувати положення Керівних вимог ГЕФ ПМГ для України, які можна завантажити з нашого сайту або отримати електронною поштою, звернувшись до офісу ГЕФ ПМГ в Україні за електронною адресою svitlanan@unops.org та вказати у рядку теми -  «Керівні вимоги ГЕФ ПМГ_конкурс 2016».

Для отримання більш детальної інформації щодо підготовки проектних пропозицій, отримання аплікаційних форм та участі у конкурсі просимо надсилати повідомлення на адресу svitlanan@unops.org , з копією на електронну адресу gefsgpukr@gmail.com.

Поштова адреса для відправки проектних пропозицій:  01021, м. Київ, Кловський узвіз, 1, ПРООН в Україні, до уваги Національного координатора ГЕФ ПМГ в Україні.

Дата, вказана на поштовій марці конверту з проектною пропозицією вважатиметься датою отримання документів від громадських організацій та об’єднань громад.

ГЕФ ПМГ залишає за собою право не переглядати результати конкурсу та не надавати пояснення вибору тих чи інших проектних пропозицій.

Кінцевий термін подання проектних пропозицій – 30 червня 2016 року, до 15:00.

Часові рамки розгляду проектних пропозицій: прийняття рішень та подання проектних пропозицій: червень - липень, 2016; запланований початок впровадження проектів липень-серпень, 2016.

КЕРІВНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ГЕФ ПМГ

ФОРМА ПРОЕКТНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

ЗАГАЛЬНИЙ БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ