Основні здобутки ліцеїсти змогли власноруч випробувати на агробіостанції ліцею, яка є осередком науково-дослідної, еколого-освітньої та рекреаційної діяльності навчального закладу, та знаходиться на території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина».
Тематики понад 30 наукових досліджень молодих ліцеїстів були ґрунтовними та різноманітними: від сучасного стану зелених насаджень міста Чернігова та підходів до їх оптимізації до методології та практики створення «квіткових годинників», газонів, малих архітектурних форм, розарію, топіарного мистецтва, систем ведення органічного землеробства.
Саме такому рівню теоретичної та практичної підготовки молодь завдячує керівництву ліцею, зокрема, його директору Коломієць Г. В., керівнику навчально-польових практик Потоцькій С. О., викладачу біології, зав. кафедрою екології та охорони природи Чернігівського національного педуніверситету ім. Т.Г. Шевченка Карпенку Ю. О., куратору групи другого курсу Конюші Л. М., вірним друзям ліцею – Чернігівській обласній станції юних натуралістів та його директору Трегубовій Л. А. та Державній екологічній академії післядипломної освіти та управління та ректору Бондарю О. І.
Програма малих грантів ГЕФ допомогла ліцею в розбудові спроможності та посиленні матеріально-технічної бази агробіостанції, зокрема встановленням зрошувальної системи та садово-паркового обладнання, які органічно доповнили перші наукові здобутками ліцеїстів.