У рамках проекту ЄС-ОГС "Розвиток потенціалу для запровадження стійких державних закупівель в Україні" проведено круглий стіл на Міжнародному Форумі «Довкілля для України»

FullSizeRender

У своїй промові ректор Національної екологічної академії післядипломної освіти та управління, провідної організації у сфері ОСР, професор Олександр Бондар відзначив важливість освіти та науки у вирішенні сучасних екологічних проблем. Він процитував Генерального Секретаря ООН Бан Кі-муна, котрий також наголосив на тому, що новий екологічний розвиток стоїть на трьох основах: інноваціях, науці та освіті.

Впроваджений громадською організацією «Зелене майбутнє» та координований Програмою малих грантів ПРООН-ГЕФ проект відіграв вирішальну роль у налагодженні ефективного діалогу та співпраці між усіма учасниками, серед яких: Державна екологічна академія, Міністерство екології та природних ресурсів України, Неурядова мережа ГЕФ в Україні, Партнерська мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні», Програма «Екологізація економіки в країнах Східного партнерства» (EaP GREEN), Програма ООН з навколишнього середовища (UNEP), підприємства та освітній сектор.

Наразі у залі Форуму партнери проекту, Державна екологічна академія та Партнерська мережа «Освіта в інтересах сталого розвитку в Україні», продовжують виставку найкращих практик у впровадженні стандартів сталого розвитку. http://group-expo.com