У Києві відбувся IV Форум енергоефективного партнерства’18

127 квітня 2018 року в м.Київ у КВЦ «Парковий» відбувся ІV Форум енергоефективного партнерства'18 "ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад". Організатором Форуму виступило Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, одним із співорганізаторів заходу - проект ПРООН ГЕФ «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО».


2Участь у заході взяли парламентарі, керівництво центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрацій та обласних рад, міські голови, енергоменеджери, ОСББ, профільні громадські організації, міжнародні проекти, представники промислових підприємств, ЕСКО-компанії, будівельні компанії, виробники енергоефективних матеріалів та обладнання, енергоаудитори, профільні асоціації та ЗМІ.

Основна частина Форуму була присвячена розвитку ринку ЕСКО-послуг в Україні. Практичним досвідом реалізації енергосервісних проектів ділилися представники місцевої влади та інвестори. Крім того, було обговорено механізми стимулювання реалізації енергоефективних заходів на підприємствах та розкрито переваги впровадження енергосервісу на державних об’єктах та у житловому секторі. Ключовими темами Форуму були: «Енергосервіс: регіони, райони, міста», «Енергоефективність державних об’єктів: міжнародні зобов’язання; іноземний досвід», «Новітні інструменти: ЕСКО та револьверні фонди у містах», «Нові інструменти підвищення енергоефективності в багатоквартирних будинках та функціонування енергоменеджменту та стимулювання енергоефективності для промислових підприємств». 

3Під час проведення Форуму свої енергоефективні ініціативи та здобутки презентували представники проектів Програми малих грантів ГЕФ, які впроваджуються в рамках проекту ПРООН ГЕФ «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО», в тому числі було презентовано новостворений Житомирський центр енергоефективності, відкриття якого заплановано на 18 травня 2018 року.

Детальніше…

http://saee.gov.ua/uk/events/forum