Семінар «Проблематика зміни клімату. Переваги використання альтернативних джерел енергії для підвищення енергоефективності в громадських закладах» у м. Бердянськ

У семінарі взяли участь близько 20 представників громадських організацій, лікарів та педагогів. Основними темами семінару стало впровадження енергоефективних технологій та особливості організації реабілітаційних відділень для дітей з інвалідністю. Зокрема, Голова громадської організації «Еко-розвиток» Микола Іванченко розповів про переваги впровадження нових інструментів підвищення енергоефективності в громадських закладах на прикладі проекту ПРООН/ГЕФ ПМГ «Підвищення енергоефективноcті громадських будівель через встановлення cонячних батарей в невеликих містах України», в рамках якого на території Дитячого спеціалізовано санаторія «Салют» була встановлена система сонячних вакуумних колекторів для нагріву та постачання води для потреб харчового блоку. Крім того, досвідом поділився головний лікар спеціалізованого санаторія «Салют» Борис Борисов, розповівши про нове реабілітаційне відділення санаторно-курортного лікування для дітей з інвалідністю, а саме  про створення сучасної бази для організації медичної, психолого-педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з органічними ураженнями нервової системи, розладами психіки та поведінки. Обмінявшись досвідом, учасники семінару виразили сподівання на подальшу співпрацю.

Семінар проведено в рамках грантового проекту «Підвищення енергоефективності громадських будівель через встановлення сонячних батарей в невеликих містах України», що впроваджується за фінансування Проекту ПРООН/ГЕФ «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО» та за адміністрування ПРООН/ГЕФ ПМГ.