Проектні концепції

Проектні концепції  подаються на постійній основі в електронній і паперовій формах.

Проектна концепція є обов’язковим документом для тих, хто прагне в подальшому брати участь у подальшій розробці проектних пропозицій ГЕФ ПМГ, формування портфелю проектів та отримання фінансування для затверджених проектних пропозицій. Лише після схвалення проектної концепції об’єднання громадян чи громадська організація (ОГ/ГО) може починати розробку проектної пропозиції. Схвалення проектної концепції не гарантує те, що аплікант отримає грант. Якщо проектна концепція повністю або частково відповідає пріоритетам ГЕФ ПМГ, ГЕФ ПМГ проводить консультації з аплікантом щодо подальшої підготовки проектної пропозиції та заявки.

До участі у розробці проектних концепцій запрошуються громади пілотних областей ГЕФ ПМГ - Житомирської, Луганської, Рівненської та Чернігівської.

Проектні концепції  можуть подаватися ОГ/ГО, які працюють в сфері навколишнього природного середовища, гендерних, соціальних, культурних питань, з питань молоді тощо. Апліканти можуть надіслати проектну концепцію електронною поштою на адресу Національного координатора svitlanan@unops.org  або через відділення поштового зв’язку (якщо поштою, то в двох паперових екземплярах). Поштова адреса для подання проектних пропозицій є наступною:

Програма Розвитку ООН в Україні

Національний координатор ГЕФ ПМГ

01021, Україна, м. Київ, Кловський узвіз, 1

 

Форма проектної концепції

Керівництво