V Міжнародний екологічний форуму “Еко Форум – 2021”, м. Запоріжжя

14-16 вересня в м. Запоріжжя відбувся V Міжнародний екологічний форум “Еко Форум – 2021”. Цьогорічний форум став найчисленнішим за всі роки його проведення і зібрав екологів зі всієї України та багатьох інших країн світу.

На початку заходу з привітальним словом виступили Запорізький міський голова Володимир Буряк; секретар Запорізької обласної ради Олена Жук, заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Ірина Ставчук, Генеральний консул ФРН в Донецьку Таня Байєр та Народний депутат України Юлія Яцик.

Після привітальних виступів відбулось пленарне засідання в рамках якого було заслухано 10 спікерів. Головною темою як всього форуму так і безпосередньо пленарного засідання був Європейський зелений курс та Україна. Після завершення пленарного засідання учасники форуму були поділені на дві секції «Локальні ініціативи в рамках Європейського зеленого курсу» та «Європейський зелений курс – можливості для розвитку українського бізнесу». В рамках зазначених секцій відбулося більше як 30 виступів провідних фахівців в сфері екології.

В рамках форуму діяла спеціалізована виставка «Еко – 2021», в рамках якої представлені локації провідних організацій, що працюють в сфері екології. Однією з найцікавіших локацій стала спільна виставка «Хортицької національної академії» та Програми малих грантів Глобального екологічного фонду. В рамках локації представлені їх спільні напрацювання разом з організаціями партнерами в сфері гарденотерапії, Цілей сталого розвитку ООН та молодіжних ініціатив в сфері змін клімату.