Конкурс проектних пропозицій Проекту ЄС - ОГС: «Зміцнення системи екологічного управління на основі розвитку потенціалу організацій громадянського суспільства»

Проект ЄС-ОГС спрямований у першу чергу на зміцнення внутрішнього і зовнішнього потенціалу  та розвиток професійних навичок організацій громадянського суспільства у сфері екологічного врядування. Досягнення цих цілей буде здійснюватися шляхом надання 3-4 малих грантів для декількох проектів, що впроваджуватимуться в кожній країні-учасниці Проекту. Проект ЄС-ОГСсприятиме участі громадськостіу залученні до процесу розробки природоохоронної політики та управлінні природними ресурсами, співпрацювати в процесі прийняття рішень з ключових питань і представляти інтереси громадян і громадськості в обговореннях, присвячених питанням навколишнього середовища і сталого розвитку. Проект  буде спрямований на посилення координації та обміну знаннями між ОГС та іншими партнерами, а також на надання більш широкого впливу на потенціал громадянського суспільства щодо взаємодії з органами управління в процесі вирішення завдань і діяльності, пов'язаних з екологічним врядуванням та управлінням.

Критерії відбору:

Процедура відбору проектів для реалізації в рамках Проекту ЄС-ОГС здійснюватиметься відповідно до встановлених стандартів ГЕФ ПМГ для України. У рамках відбору проектів будуть розглядатися заявки юридично зареєстрованих організацій громадянського суспільства, що працюють у сфері навколишнього природного середовища.

Бюджет:

Виділення грантів в рамках Проекту ЄС-ОГС здійснюватиметься відповідно до Керівних вимог ГЕФ ПМГ для України, а максимальна сума кожного гранту  не повинна перевищувати 50 000 доларів США. Планується, що ОГС залучать співфінансування з інших джерел не менше 50% від розміру гранту.

 

Тривалість проекту:

Тривалість кожного проекту повинна становити не більше 18 місяців з урахуванням специфіки проектів.

Проектні пропозиції подаються на бланку стандартної Форми українською або російською мовами. Проектні пропозиції та листи підтримки проектів повинні бути спрямовані Національному координатору ПМГ ГЕФ в Україні по електронній пошті SvitlanaN@unops.org з копією на gefsgpukr@gmail.com та на поштову адресу офісу ГЕФ ПМГ:

 01021, м. Київ, Кловський узвіз 1, ГЕФ ПМГ

Останній термін подачі заявок - 19 серпня 2013 до 18:00

Додаткову інформацію щодо розробки та вимог до проектних пропозицій можна отримати тут.