Конкурс проектних пропозицій ГЕФ ПМГ для України в 2014 році

ГЕФ ПМГ для України підтримає  наступні проекти:

2-4 демонстраційні проекти, що стосуються  ефективності міського/сільського освітлення;

6-8 проекти громад, що запроваджують планування або впровадження інноваційних підходів та пропагують використання відновлювальних джерел енергії, енергоефективність, контроль забруднень (біогаз, сонячна енергія, мікро-гідро, вітряна енергія, інші види проектів, включаючи біомасу);

2-3 проекти громад, що мають на меті зменшити негативний вплив на біорізноманіття в та навколо заповідних територій, разом з тим забезпечуючи переваги для життя громади та сприяють довгостроковому сталому розвитку;

2- 4 проекти громад, що сприяють захисту диких тварин і рослин, занесених до Червоної Книги України;

2-3 проекти громад, що матимуть позитивний вплив на життя громади від зменшення використання стійких органічних забруднювачів;

1-2 проект щодо розвитку спроможності громад.

У конкурсі можуть взяти участь зареєстровані у відповідності до чинного законодавства України неприбуткові, нерелігійні, неполітичні організації громад/громадські організації, що займаються питаннями охорони довкілля, а також інші організації громадянського суспільства, що працюють у Житомирській, Луганській, та Чернігівській областях. Програма малих грантів ГЕФ працюватиме з громадами зазначених областей з метою подолання найбільш критичних екологічних проблем та демонструватиме, що підтримка громад у їхніх прагненнях досягти сталого розвитку є не тільки можливою, але і надзвичайно важливою для досягнення змін та принесе користь збереженню довкілля на глобальному рівні.

Проектні пропозиції повинні враховувати положення «Керівних вимог ГЕФ ПМГ для України», які можна завантажити з http://www.sgpinfo.org.ua або отримати електронною поштою, звернувшись до офісу ГЕФ ПМГ в Україні за електронною адресою svitlanan@unops.org та вказати у рядку теми -  «Керівні вимоги ГЕФ ПМГ_конкурс 2014».

Для отримання більш детальної інформації щодо підготовки проектних пропозицій, отримання аплікаційних форм та участі у конкурсі просимо надсилати повідомлення на адресу  svitlanan@unops.org, з копією на електронну адресу gefsgpukr@gmail.com.

Поштова адреса для відправки проектних пропозицій:  01021, м. Київ, Кловський узвіз, 1, ПРООН в Україні, до уваги Національного координатора ГЕФ ПМГ в Україні.

Дата, вказана на поштовій марці конверту з проектною пропозицією вважатиметься датою отримання документів від громадських організацій та об’єднань громад.

ГЕФ ПМГ залишає за собою право не переглядати результати конкурсу та не надавати пояснення вибору тих чи інших проектних пропозицій.

 Кінцевий термін подання проектних пропозицій - 7 липня 2014, до 10:00.

 Часові рамки розгляду проектних пропозицій: прийняття рішень та подання проектних пропозицій: червень - липень, 2014; інформування про перелік затверджених проектів: липень-серпень, 2014; підписання меморандуму про наміри (контракту): серпень 2014; запланований початок впровадження проектів серпень - вересень, 2014.

КЕРІВНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ГЕФ ПМГ

ФОРМА ПРОЕКТНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

ЗАГАЛЬНИЙ БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ