Конкурс проектних пропозицій ГЕФ ПМГ для України в 2013 році

ГЕФ ПМГ для України підтримає наступні проекти:

  • 1-2 демонстраційні проекти, що стосуються ефективності міського/сільського освітлення;
  • 1-2 проекти громад, що запроваджують планування або запровадження інноваційних підходів та пропагують використання відновлюваних джерел енергії, енергоефективність, контроль забруднень (біогаз, сонячна енергія, мікро-гідро, вітряна енергія, інші види проектів, включаючи біомасу);
  • 1-2 проекти громад, що мають на меті зменшити негативний вплив на біорізноманіття в та навколо заповідних територій, разом з тим забезпечуючи переваги для життя громади та сприяють довгостроковому сталому розвитку;
  • 2-4 проекти громад, що сприяють захисту диких тварин і рослин, занесених до Червоної Книги України;
  • 1-2 проекти громад, що матимуть позитивний вплив на життя громади від зменшення використання стійких органічниї забруднювачів;
  • 1 проект щодо розвитку спроможності громад.

У конкурсі можуть взяти участь зареєстровані у відповідності до чинного законодавства України неприбуткові, нерелігійні, неполітичні організації громад/громадські організації, що займаються питаннями охорони довкілля, а також інші організації громадського суспільства, що працюють у Житомирській, Рівненській, Луганській та Чернігівській областях. ГЕФ ПМГ працюватиме з громадами зазначених областей з метою подолання найбільш критичних екологічних проблем та демонструватиме, що підтримка громад у їхніх прагненнях довягти сталого розвитку є не тільки можливою, але і надзвичайно важливою для досігнення змін та принесе користь збереженню довкілля на глобальному рівні.

Проектні пропозиції повинні враховувати положення "Керівних вимог ГЕФ ПМГ для України". Для подання проктної пропозиції просимо використовувати стандартну Аплікаційну форму ГЕФ ПМГ для України. Ці документи можна знайти та завантажити з розділу сайту "Як працює програма".

Для отримання більш детальної інформації щодо підготовки проектних пропозицій, отримання аплікаційних форм та участі у конкурсі просимо надсилати повідомлення на адресу SvitlanaN@unops.org, з копією на електронну адресу gefsgpukr@gmail.com.

Поштова адреса для відправки проектних пропозицій: 01021б м. Київ, Кловський узвіз 1, ПРООН в України, до уваги Національного координатора ГЕФ ПМГ в Україні.

Дата, вказана на поштовій марці конверту з проектною пропозицією вважатиметься датою отримання документів.

ГЕФ ПМГ залишає за собою право не переглядати результати конкурсу та не надавати пояснення вибору тих чи інших проектних пропозицій.

Кінцевий термін подання проектних пропозицій - 24 червня 2013 року, 10:00.

Часові рамки розгляду проектних пропозицій: прийняття рішень та подання проектних пропозицій - червень 2013 р.; інформування про перелік затверджених проектів - липень 2013 р.; підписання меморандуму про співпрацю - серпень 2013 р.; запланований початок впровадження проектів - серпень 2013 р.