Запрошення до участі у конкурсі проєктних пропозицій Програми малих грантів ГЕФ

Від 31.03.2021р.

Програма малих грантів Глобального екологічного фонду (ГЕФ ПМГ) запрошує до участі у конкурсі проєктних пропозицій щодо «зеленого» відновлення громад,  протидії та зменшення впливу пандемії COVID-19.  Активності та тематика проєктних пропозицій, які запропоновані для імплементації, можуть включати, але не обмежуватися наступним:

  • Ініціативи на рівні громади з доступу до  низько-вуглецевої енергії;
  • Доступ до відновлюваних джерел енергії для закладів охорони здоров’я у громадах;
  • Попередження деградації земельних ресурсів та поліпшення збалансованого управління земельними ресурсами з метою підвищення продовольчої безпеки;
  • Ініціативи на рівні громади, пов’язані зі збереженням і збалансованим використанням біорізноманіття та природних ресурсів, які можуть приносити як екологічні, так і економічні переваги;
  • Відновлення та підтримка збалансованої природо-орієнтованої туристичної діяльності у світлі наслідків COVID-19.

У конкурсі можуть взяти участь зареєстровані у відповідності до чинного законодавства України неприбуткові, нерелігійні, неполітичні організації громад/громадські організації, що займаються питаннями охорони довкілля, а також інші організації громадянського суспільства, що працюють з громадами на пріоритетних ландшафтах ГЕФ ПМГ. Програма малих грантів ГЕФ працюватиме з громадами зазначених областей з метою подолання найбільш критичних екологічних проблем та демонструватиме, що підтримка громад у їхніх прагненнях досягти сталого розвитку є не тільки можливою, але і надзвичайно важливою для досягнення змін та принесе користь збереженню довкілля на глобальному рівні.

Проектні пропозиції повинні враховувати положення «Керівних вимог ГЕФ ПМГ для України», які можна завантажити тут або отримати електронною поштою, звернувшись до офісу ГЕФ ПМГ в Україні за електронною адресою svitlanan@unops.org та вказавши у рядку теми -  «Керівні вимоги ГЕФ ПМГ_конкурс 2021».

Планується, що в рамках конкурсу ГЕФ ПМГ підтримає 6-8 проектів загальною вартістю до 250 000 долл. США.

Поштова адреса для відправки проектних пропозицій:  01021, м. Київ, вул. Липська 10, ПРООН – ГЕФ ПМГ в Україні.  Дата, вказана на поштовій марці конверту з проектною пропозицією вважатиметься датою отримання документів від громад, об’єднань громад чи громадських організацій.

 ГЕФ ПМГ залишає за собою право не переглядати результати конкурсу та не надавати пояснення вибору тих чи інших проектних пропозицій.

 Кінцевий термін подання проектних пропозицій - вівторок, 18/04/2021, до 18:00 год.