ВІДКРИТО НОМІНАЦІЮ НА ПРЕМІЮ ЕКВАТОР 2020

Премія Екватор 2020, організована ініціативою Equator Initiative в рамках Програми розвитку ООН, покликана визнати ініціативи місцевих громад, що працюють задля сталого розвитку.

Для того, щоб номінувати ініціативу на премію, вона повинна відповідати наступним вимогам:

• Ініціатива повинна була існувати щонайменше три роки, і/або вжиті заходи мали діяти протягом щонайменше трьох років.

• Номінант повинен бути або представником місцевої громади, що діє в сільській місцевості, в країні, що отримує підтримку від Програми розвитку ООН, або громади корінних народів у будь-якій країні, що діє в сільській місцевості.

• Вжиті заходи повинні бути природо-орієнтованими і повинні забезпечувати переваги, пов'язані з двома або більше Цілями Сталого Розвитку ООН.

Тема цьогорічної премії - "Природа для життя":

Цьогорічна премія «Екватор» визнає новаторські ініціативи місцевих громад та корінних народів, які демонструють виняткові досягнення у сфері захисту, відновлення та/або раціонального управління біологічним різноманіттям.

Пріоритетні напрями:

1. Природа для процвітання: захист, відновлення та/або раціональне управління наземними або морськими екосистемами, біорізноманіттям та/або дикою природою з метою забезпечення стійкості і екологічності умов життя, роботи підприємств, в тому числі в області традиційних форм господарств корінних народів.

2. Природа для води: захист, відновлення та/або раціональне управління екосистемами для безпеки водних ресурсів.

3. Природа для клімату: захист, відновлення та/або раціональне управління екосистемами з ціллю зниження об'ємів викидів парникових газів та/або надання допомоги місцевим громадам в адаптації до наслідків зміни клімату. 

Переможці приєднаються до мережі 245 провідних громадських організацій з 81 країни, які отримали премію «Екватор» з 2002 року. Кожен лауреат премії «Екватор» отримає 10 000 доларів США і отримає фінансування участі у серії політичних діалогів та спеціальних заходів під час Всесвітнього конгресу охорони природи МСОП, що відбудеться в червні 2020 року в Марселі, Франція.

Як номінувати ініціативу?
Дізнайтесь всі деталі премії на сайті - https://www.equatorinitiative.org/equator-prize/, та перейдіть в онлайн-систему номінації за посиланням - https://prize.equatorinitiative.org/. Номінації можуть бути представлені арабською, китайською, англійською, французькою, індонезійською, португальською, російською або іспанською мовами.

Дедлайн номінації ініціатив - 26 лютого 2019 року. Успіхів!