Краудфандингова кампанія SAVEducation in Irpin

Команда ПРООН-ГЕФ ПМГ в Україні оголошує про початок краудфандингової кампанії SAVEducation in Irpin. Ця ініціатива має за мету відновлення освітніх закладів, облаштування укриттів та організацію якісного освітнього процесу для дітей Ірпінської громади. 

Ірпінь – українське місто, яке одним із перших зіткнулося із повномасштабним вторгненням російських військ. 23 дні Ірпінська та сусідні громади були в окупації. Житловий фонд зазнав значних руйнувань. Вся соціальна інфраструктура міста була майже знищена. Сотні громадян не пережили окупацію, інші ж лишилися без домівок, лікарень та шкіл. 10 шкіл та 10 садочків зазнали пошкоджень та руйнувань. 7 000 школярів не можуть відвідувати школу та мають дистанційну освіту.

Подібна ситуація у всіх українських громадах, особливо тих, що неподалік від лінії фронту чи в окупації. Понад 2400 навчальних закладів в Україні були пошкоджені, а більше 270 – зруйновано повністю. Для 5,7 мільйонів школярів питання безпечної та якісної освіти стало нагальним, тому це стає ще одним фронтом і важливою місією для всіх українців та міжнародної спільноти.

Ми об'єднали спільні зусилля з Ірпінською міською радою, Парнерською мережею ОСР в Україні та низкою громадських організацій задля майбутнього наших дітей. Будь-яка допомога важлива:

  • поділитися інформацією про проєкт, створити для нас благодійний захід або ініціативу;
  • стати амбасадором чи волонтером;
  • створити партнерство;
  • надати фінансування або нематеріальну допомогу;
  • та будь-яка інша підтримка.

Разом ми можемо повернути дітям право на освіту та безпечне щасливе дитинство!

Приєднуйтеся та підтримуйте!