Конкурс кандидатів/ок для навчальної програми «Молодіжне лідерство та сталий розвиток громад»

Оголошуємо конкурс серед молодих, прогресивних та ініціативних кандидатів/ок до навчальної програми «Молодіжне лідерство та сталий розвиток громад» задля розвитку можливостей місцевої молоді і забезпечення сталого розвитку громад.

До участі у конкурсі запрошуються активні молоді люди віком від 18 до 30 років: студенти та молоді  спеціалісти  в галузі природничих і  соціальних наук, економіки та управління  з  досвідом активної громадської та волонтерської діяльності, що направлена на сталий розвиток громад та захист навколишнього природного середовища. Попередня співпраця з Партнерською мережею та Програмою малих грантів ПРООН-ГЕФ є додатковою перевагою.

Коротко про навчальну програму:

Програма складається з вступного вебінару та 5-денного навчального курсу в Баварії (Федеративна Республіка Німеччина), де учасники вивчать передовий досвід, інноваційні підходи, сталі технології та рішення, стануть частиною команди однодумців, зможуть поділитися своїми знаннями, отримають нові теоретичні фахові знання, практичний досвід та сертифікат про підвищення рівня кваліфікації від Баварського територіального агентства з охорони навколишнього природного середовища.

Тематика навчальної програми включає вивчення відновлюваної енергетики та енергоефективних рішень; розумного використання природних ресурсів; управління відходами та переробку відходів; екологічно чистих рішень для громад; управління водними ресурсами та технологій очищення води; сталих інфраструктурних рішень.

Заплановано програму на період з червня по грудень 2021 року. Участь є безкоштовною, включаючи навчання, переліт, трансфер, проживання та харчування (частково).

Для участі у конкурсі необхідно заповнити АПЛІКАЦІЙНУ ФОРМУ.

З детальною інформацією про навчальну програму та умови участі у конкурсі можна ознайомитися в ПОЛОЖЕННІ ПРО КОНКУРС.

Термін проведення  конкурсу: з 1 квітня по 15 травня  2021 року включно.

У разі виникнення технічних запитань з приводу конкурсу просимо звертатися на електронну адресу youth.action.ukr@gmail.com.