Фотоконкурс Європейської економічної комісії ООН: Людство заблоковано, природа розблокована

Спалах COVID-19 - трагічний момент в історії людства. Пандемія забрала багато життів і надалі матиме надзвичайно негативний вплив на нашу економіку та суспільство. Це сталося раптово і змусило багатьох із нас бути заблокованими. Цей тривалий період ізоляції змусив нас замислитися над вразливістю нашого суспільства та необхідністю іншого розвитку, в тому числі, сприяючи збереженню біорізноманіттю та відновленню екосистем.

Під час ізоляції вдома ми могли побачили чудових тварин, що гуляють по безлюдних містах; качок і дельфінів, що з’являються знову в каналах і наближаються до берегів; птахів, що поселяються в садах; метеликів, що літають непорушно; рослин, що ростуть на тріщинах порожніх вулиць. Такі зображення є унікальними та історичними. Багато хто з нас увічнили ці сцени своїми камерами та смартфонами.

Європейська економічна комісія ООН  розпочала глобальний фотоконкурс про флору та фауну під час COVID-19 на підтримку відновлення екосистем "Людство заблоковано, природа розблокована" та пропонує вам поділитися своїми зображеннями. Щоб взяти участь у конкурсі необхідно заповнити заявку на сайті  https://natureunlocked.unece.org  до 15 вересня 2020 року.