Глобальний форум молоді, миру та безпеки

На Форумі буде обговорено низку питань пов’язаних з протидією екстремізму, попередженням конфліктів, зменшенням насильства та розбудовою миру та внеском молоді у ці сфери. Зокрема, підніматимуться такі теми як «Молодь у центрі», «Мова й мова ненависті» та «Роль держави та міжнародної спільноти».

У результаті буде розроблена та впроваджена Декларація для підтримки молодих людей у процесах розбудови миру. Існуючі молодіжні мережі увійдуть у Консорціум громадянського суспільства з питань молоді, миру та безпеки і, крім того, буде створена розширена доказова база, що продемонструє позитивні внески молоді. Також буде запущена глобальна мультимедійна й комунікаційна кампанія, що підкреслить надзвичайні зусилля молодих людей, які працюють у конфліктних сферах.

У Форумі візьмуть участь 200-400 учасників з усіх частин світу, у тому числі держави-учасники, члени ООН, міжнародні організації, фонди та донорські агентства, вчені, ЗМІ та 100 молодих людей, що представляють організації та молодіжні групи, й відібрані через відкритий конкурс.

Реєстраційну форму для молодих людей шукайте за посиланням. Більше інформації можна знайти на сайті. У разі виникнення будь-яких питань, пишіть на youth@undp.org. Також на #UNDP4YOUTH Space можна ставити питання, розміщувати запити, ділитися публікаціями та писати блоги.