Всеукраїнський дитячий конкурс «Друге життя побутових відходів»

Мета і завдання конкурсу: підручними засобами, засобами декоративно-прикладного мистецтва сприяти зростанню поінформованості школярів та громадськості про існуючі екологічні проблеми, пов’язані із побутовими відходами; вихованню активної громадянської позиції у справі відповідальності за стан довкілля; привернути увагу широкого кола громадськості до проблем охорони навколишнього середовища та важливості їх вирішення.

Учасники Конкурсу – діти молодшого та середнього  шкільного віку (до 14 років).

Терміни проведення Конкурсу – з 1 квітня по 20 травня 2015 р.

Оргкомітет приймає матеріали на Конкурс від учасників до 20 травня 2015 р. виключно на електрону адресу: wc_ukraine@i.ua

УВАГА!

Матеріали на Конкурс надсилаються тільки електронною поштою. У листі необхідно повідомити зворотню домашню адресу конкурсанта і обов’язково номер мобільного телефону батьків або вчителя (без контактних даних, зокрема номеру мобільного телефону матеріали на Конкурс прийматися не будуть).

Матеріали на Конкурс – приймаються у вигляді фотографії, на яких зображено фото учасника конкурсу та виробу, який він змайстрував власноруч із побутових відходів, наприклад, пластикових пляшок, одноразових стаканчиків тощо. Просимо також додати до конкурсної роботи ессе на тему «Я за чисту планету…», а саме як саме цей виріб, його ідея сприяють приверненню уваги до проблем навколишнього природного середовища та можливості їх вирішення.

Підсумки конкурсу будуть підведені у червні 2015 року під час Дитячого екологічного форуму «Діти за довкілля: майбутнє обираємо ми!».

Конкурсні роботи пройдуть оцінювання журі Конкурсу. За результатами оцінювання будуть відібрані 3 кращі роботи, автори яких отримають цінні призи; автори 10 кращих робіт приїдуть до м. Києва для участі у Форумі, та будуть відзначені.

Інформація про переможців та кращі конкурсні роботи будуть розміщені на сайті організаторів Конкурсу http://www.ecoosvita.org.ua та у медіа. 

Всеукраїнський дитячий конкурс «Друге життя побутових відходів»

 poster2015