Пан Вокер розпочав свій візит з м. Малин, Житомирської області, де він зустрівся з Олексієм Шостаком, міським головою м. Малин, представниками проектної команди, місцевої громадської організації «Відкритий світ» та працівниками місцевої лікарні, у якій впроваджується проект «Вирішення проблеми зміни клімату та запобігання продуктів згоряння в атмосферу через встановлення сонячних батарей у невеликих містах України». Під час зустрічі команда проекту розповіла про технології та переваги сонячних панелей, які забезпечують гаряче водопостачання у лікарні. Пан Вокер відзначив високий професіоналізм команди та важливість впровадження альтернативної енергії для сталого розвитку України. Під час візиту до Малинського лісотехнічного коледжу пан Вокер зустрівся з Ігорем Іванюком, директором Коледжу, та науковцями з Житомирського національного агроекологічного університету, щоб обговорити проект «Діяльність місцевих громад у вирішенні проблеми деградації земель, забруднених радіонуклідами». Проект впроваджується у селі Кам’янка, Житомирської області, і спрямований на запровадження технології створення культурних пасовищ як інструменту боротьби із деградацією земель та важеля відтворення економічно-вигідного тваринництва, що є основою життєзабезпечення громад на забруднених внаслідок аварії на ЧАЕС територіях.
У селі Остки, Рівненської області, пан Вокер зустрівся з Миколою Кушніром, головою Рокитнянської районної державної адміністрації та Віктором Охремчуком, головою Сновидовицької сільської ради. Разом із представниками місцевої влади, громадськими активістами та активістами молодіжних еко-клубів Координатор системи ООН взяв участь у пішому турі по місцевому дендрологічному парку та місцях підгодовування диких тварин в холодний період року, що були створені в раках проекту «Збереження та відновлення флори і фауни Полісся». Під час поїздки він також відвідав екологічний клас Сновидовицької школи та зустрівся з партнерами ПМГ, Миколою Лопугою, директором Сновидовицької школи та представниками громадських організацій, зокрема, Світланою Тітечко, головою Дитячої громадської організації Екоклубу «Паросток», Віктором Хомичем, головою Молодіжної громадської організації «Смарт», а також з Василем Кузьмичем, головою Рівненської обласної громадської організації «За чисте довкілля».
У кінці робочої поїздки пані Світлана Нігородова, Національний координатор ГЕФ ПМГ, провела презентацію для місцевих партнерів щодо підходів та пріоритетів організації у циклі ГЕФ VI. Вона дала відповіді на питання громадськості та проконсультувала їх щодо можливостей надання підтримки зі сторони ГЕФ ПМГ.