Проект був втілений завдяки співпраці Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ), Програми розвитку ООН (ПРООН) та Урядів трьох країн, що найбільше постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС.
Під час заходу учасники представили результати та досягнення Проекту, оцінили його практичне значення для відродження постраждалих територій та обговорили наступні шляхи інформування громадськості щодо проблеми Чорнобиля.
На Заключному Засіданні виступив Олександр Юхимович Бродський, Почесний президент ВГО «Розвиток та довкілля», голова Національного керівного комітету Програми малих грантів ГЕФ.
Крім того, учасниця одного з проектів ГЕФ ПМГ, Світлана Борисенко, представила учасникам конференції виставку на тему «Потенціал розбудови зеленого туризму та можливості покращення соціоекономічного становища місцевих громад Житомирщини, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».
Проект ООН «Міжнародна науково-інформаційна мережа з питань Чорнобиля» відіграє важливу роль у дослідженні та відродженні територій, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.