12 березня 2021 року талановита молодь, що має інтерес до питання зміни клімату, мала нагоду долучитися до навчального вебінару «Питання зміни клімату: чому його популярність набирає обертів? Міжнародний контекст та актуальність для України».
Програма вебінару складалася з трьох основних частин. Вступна частина включала вивчення передумов та наслідків зміни клімату. Основна частина була присвячена міжнародній політиці, що спрямована на протидію зміні клімату, включаючи огляд основних міжнародних угод: Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, Кіотського протоколу, Дохійської поправки до Кіотського протоколу та Паризької угоди. Перші дві частини представила експертка з питань зміни клімату, авторка Методики Міжурядової групи експертів з питань зміни клімату та голова Молодіжної дорадчої групи ГЕФ ПМГ Олександра Колмогорцева. В фінальній частині відбулося інтерв’ю з автором Методики Міжурядової групи експертів з питань зміни клімату, технічним директором Центру ресурсоефективного та чистого виробництва Костянтином Тадлею.
Студенти Національного університету біоресурсів і природокористування, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України, Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської в Любліні, а також молоді фахівці, активісти та представники громадських організацій та міжнародних проектів екологічного спрямування виявили інтерес до вивчення впливу зміни клімату на суспільство та взяли активну участь у обговоренні. Загалом у вебінарі взяли участь близько 40 учасників.
Вебінар проведено в рамках грантового проекту ГЕФ ПМГ «Молодь в дії! Розбудова спроможності та партнерств задля ефективного залучення молоді до кліматичних рішень», що впроваджується БО «Центр громадянської освіти».
Усі бажаючі, які не змогли взяти участь у вебінарі, можуть ознайомитися з презентацією.