Запрошення до участі у тренінгах в рамках грантової програми «Підвищення рівня довіри для зміцнення партнерства між поліцією та громадами Львівської, Київської та Харківської областей»

Грантова програма реалізується в рамках проекту «Підтримка реформи поліції в Україні», який фінансується ЄС і впроваджується ЮНОПС у партнерстві з Поліцією Швеції, Національною поліцією України та місією Європейського Союзу з реформування сектора цивільної безпеки України. Одним із напрямків роботи проекту є розбудова взаємодії поліції з громадами. Це - філософія, що базується на принципах дотримання і захисту прав людини, прозорості та відкритості. Вона передбачає заохочення поліцейських до відповідального виконання своїх обов'язків, звітування про результати проведеної роботи і щирої відданості своїй справі.

Грантова програма має на меті сприяти розбудові прозорих партнерських взаємовідносин між поліцією та громадами Львівської, Київської та Харківської областей, які беруть участь у проекті (а саме: Бровари, Бориспіль, Вишгород, Боярка та Обухів Київської області, Чугуїв, Валки, Дергачі, Ізюм, Нова Водолага  та Балаклея Харківської області, Кам’янка-Бузька, Дрогобич, Яворів, Червоноград, Стрий, Старий Самбір та Самбір Львівської області).

На тренінгу будуть розглянуті питання планування та впровадження ініціатив для розбудови взаємодії поліції з громадою.

Для участі у тренінгу просимо зареєструватися, надіславши анкету учасника на електрону адресу: registry.ua@unops.org. Програма тренінгу та інформація щодо місця проведення будуть надані зареєстрованим учасникам не пізніше, ніж за 2 робочі дні до дня проведення заходу. Заплановані тренінги відбудуться 25 вересня 2017р. у Києві, 3 жовтня у Львові та 6 жовтня у Харкові.  

Участь у тренінгу – безкоштовна. Роздаткові матеріали та харчування учасників під час тренінгу забезпечуються коштами проекту.

За додатковою інформацією щодо тренінгу звертайтеся, будь ласка, в офіс ЮНОПС за електронною адресою: registry.ua@unops.org.