Конкурс проєктних пропозицій ГЕФ ПМГ щодо «зеленого» відновлення громад Київського та Житомирського Полісся

Від 20.05.2022р.

Програма малих грантів Глобального екологічного фонду (ГЕФ ПМГ) запрошує до участі у конкурсі проєктних пропозицій щодо «зеленого» відновлення громад Київського та Житомирського Полісся.

Програма підтримає заходи проектів, що зосереджені на «зеленому» відновленні, природоорієнтованих рішеннях, адаптації в громадах, покращенні засобів існування та диверсифікації, а також соціальній інклюзії. ГЕФ ПМГ продовжує надавати підтримку місцевим громадам у їхніх зусиллях щодо забезпечення продовольчої безпеки під час війни, розвитку сталого сільського господарства та адаптації до зміни клімату.

Активності та тематика проєктних пропозицій, які запропоновані для імплементації, можуть включати, але не обмежуватися наступним:

  • Ініціативи на рівні громади з доступу до  низько-вуглецевої енергії;
  • Доступ до відновлюваних джерел енергії/енергоефективні рішення для закладів охорони здоров’я у громадах, тощо;
  • Попередження деградації земельних ресурсів та поліпшення збалансованого управління земельними ресурсами з метою підвищення продовольчої безпеки;
  • Підтримка домогосподарств та фермерів у запровадженні сталого органічного землеробства.

Планується, що в рамках конкурсу ГЕФ ПМГ підтримає 6-8 проектів загальною вартістю до 250 000 долл. США. В тому числі програма підтримає один проект, що допоможе відновленню та підтримці збалансованої природо-орієнтованої діяльності Чорнобильського заповідника та постраждалих громад за допомогою інструмента краудфандингу.

У конкурсі можуть взяти участь зареєстровані у відповідності до чинного законодавства України неприбуткові, нерелігійні, неполітичні організації громад/громадські організації, що займаються питаннями охорони довкілля, а також інші організації громадянського суспільства, що працюють з громадами на пріоритетних ландшафтах ГЕФ ПМГ. Програма малих грантів ГЕФ працюватиме з громадами зазначених областей з метою подолання найбільш критичних екологічних проблем та демонструватиме, що підтримка громад у їхніх прагненнях досягти сталого розвитку є не тільки можливою, але і надзвичайно важливою для досягнення змін та раннього відновлення.

Проектні пропозиції повинні враховувати положення «Керівних вимог ГЕФ ПМГ для України», які можна завантажити тут або отримати електронною поштою, звернувшись до офісу ГЕФ ПМГ в Україні за електронною адресою svitlanan@unops.org та вказавши у рядку теми -  «Керівні вимоги ГЕФ ПМГ_конкурс 2022».

Просимо надсилати проектні пропозиції на електронну пошту svitlanan@unops.org   з копією на адресу  valentynak@unops.org.

Кінцевий термін подання проектних пропозицій – п’ятниця, 03/06/2022.

ГЕФ ПМГ залишає за собою право не переглядати результати конкурсу та не надавати пояснення вибору тих чи інших проектних пропозицій.