Новини
Community Action Global Impact

 DSC0361 копия11-12 жовтня 2017 р. напередодні Міжнародного дня сільських жінок, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН та щорічно відзначається 15 жовтня, у Запоріжжі для жінок-фермерів відбувся тренінг на тему: «Проектний менеджмент, підготовка проектних заявок на отримання гранту».

Захід відбувся за підтримки Програми малих грантів ПРООН/ГЕФ в Україні, ООН в Україні, а також у ньому взяли участь громадська організація «Рада жінок фермерів» Запорізької області, НДО "Домашнє господарство", члени громади Соколівка, Юрківка, Покровське та партнери проекту. Програма керується принципами соціальної справедливості, рівності, рівноправності чоловіків і жінок та чесності.

Цей дводенний навчальний захід мав на меті посилення спроможності жінок-фермерів Запорізької області, об’єднань громадян у розробці проектів; розширення їх можливостей для участі в конкурсах проектів, підвищення рівня екологічної свідомості.  Учасники мали змогу ознайомитися із законодавчою базою, підходами та прикладами успішних ініціатив з питань освіти для сталого розвитку, застосування низьковуглецевих технологій, агроекології в поєднанні з сільським зеленим туризмом, запобігання втратам біорізноманіття у співпраці з національними природними парками, закладами освіти та молоддю. Учасникам цього заходу було продемонстровано нові агроекологічні методи, представлені Проектом, а також вони отримали чудову нагоду обмінятись досвідом, завести нові знайомства та посмакувати різною місцевою сільськогосподарською продукцією. 

На цю зустріч завітала директор Офісу Координатора системи ООН в Україні пані Ван Нгуен та, зважаючи, що тренінг проводиться напередодні свята, вона привітала жінок-фермерів та вручила їм нагороди.

 

 

 

Галерея

Copyright © 2009-. GEF Small Grants Programme.